De deelnemers van de loop-je-fit cursus hebben op zaterdag 20 april een goede prestatie neergezet tijdens de Geinloop. Binnen 8 weken wisten ze het te presteren om 5 km of zelfs 7, search 5 km onafgebroken te kunnen hardlopen. En dat terwijl sommigen tijdens de eerste les het hardlopen nog niet 1 minuut vol konden houden.
Helaas zijn er – zoals bij elke cursus – toch mensen afgehaakt. Meestal zijn reeds aanwezige blessures daar de oorzaak van. En…….tja, voor sommige mensen is hardlopen toch niet “hun ding”. Dan kan je inderdaad beter iets anders gaan doen, want het moet wel leuk blijven.
Dat veel mensen het hardlopen wel leuk vinden, merkte ik de dinsdag na de Geinloop. Op de dinsdagtraining waren vele Loop-je-fitters aangehaakt, waarvan 1 zelfs meteen in groep 2 meedoet!
Ben je of ken je iemand die ook wil starten met hardlopen? In september start er weer een nieuw loop-je-fit cursus!