Algemeen

TTW’ers Tim Jacobs & Emma den Besten winnen in Nederhorst

Dit keer was het Tim, die als eerst finishte in Nederhorst en daarmee broer Daan opvolgde.

Die pakte nog wel de 3de plek met daar tussenin Gijs Bergman. Snelste Weesper werd Barry Dooper – aldus het Weespernieuws – toch al in vorm na de winst met zijn TTW Team.

Bij de dames pakte Emma den Besten de eerste tree van het podium.

Wie Paula mist in de uitslag: die had dit weekend uitgekozen om zowel in Rotterdam als in Nederhorst lek te rijden.

Alle TTW’ers / Weespers in de triathlon van Nederhorst den Berg:

Serie 1NaamClubSnelheidCategoriePositie
1Tim JacobsTTW00:55:24Heren1
3Daan JacobsTTW00:56:39Heren3
4Barry DooperTTW00:59:17Heren4
5Frank de GraafTTW01:00:06Heren5
8Erwin van RoemburgWeesp01:01:33Heren8
9Wesley de DoesWeesp01:02:20Heren9
13Auke de VriesTTW01:03:42Heren13
15Chris BorschTTW01:04:12Heren15
21Emma den BestenTTW01:04:58Dames1
23Eelco BruinsmaTTW01:05:49Heren22
27Robert van der HulstWeesp01:06:34Heren25
28Henk PijperWeesp01:06:57Heren26
31Steven WinkelWeesp01:07:20Heren28
33Anna MorsinkTTW01:07:49Dames5
34Jolanda ten BrinkeTTW01:08:00Dames6
35Arjan WeststrateTTW01:08:17Heren29
36Marcel SchaperTTW01:08:32Heren30
38Steve LanghamTTW01:08:41Heren32
39Lobke de HollanderTTW01:08:48Dames7
40Matthijs HamsterWeesp01:08:51Heren33
41Coen DijkmanWeesp01:08:52Heren34
42Jan-Pieter VarkevisserTTW01:09:00Heren35
43Vincent MeijTTW01:09:07Heren36
45Christiaan SchoutenWeesp01:09:22Heren38
50Dirk van HoekTTW01:10:06Heren42
52Sander GeertsmaWeesp01:10:17Heren44
54Jeffrey TeppemaWeesp01:10:35Heren46
64Barry van LeijenWeesp01:11:30Heren56
67Lambert MorsinkTTW01:12:16Heren58
70Ron AndriessenWeesp01:12:25Heren61
75Niels van de GriendTTW01:12:59Heren64
78Milan GeertsmaWeesp01:13:45Heren66
80Mike MulderTTW01:13:58Heren68
81Mark MulderTTW01:14:00Heren69
82Nicolien de GraaffTTW01:14:01Dames13
83Frank van de GenderTTW01:14:43Heren70
90Wim GompelmanTTW01:15:43Heren77
94Edwin BlokWeesp01:16:34Heren81
101Onno SchlebaumTTW01:19:10Heren87
106Nino BruggersWeesp01:21:50Heren92
107Geerke EggenhuizenWeesp01:23:16Dames15
108Rene MoolhuizenWeesp01:24:05Heren93
109Laura VinkeWeesp01:24:06Dames16
111Jesse van HuisstedeWeesp01:27:15Heren95

 

Serie 2NaamClubSnelheidCategoriePositie
3Jeroen BosWeesp01:07:22Heren1
10Vincent WestlandTTW01:13:11Heren5
11Ruben AdmiraalWeesp01:13:48Heren6
12Marcel van den BovenkampWeesp01:14:00Heren7
13Emile KolenbergWeesp01:14:04Heren8
14Merlijn PronkWeesp01:14:05Heren9
16Dorien AdmiraalWeesp01:14:17Dames2
19Menno ten HaveWeesp01:14:55Heren13
28Koen KosterWeesp01:18:40Heren21
30Bernd LöfflerTTW01:18:46Heren22
40Jeroen KerstenTTW01:20:05Heren28
48Sandra MontagneTTW01:20:56Dames10
49Karel SeinenTTW01:20:59Heren32
53Dennis CombeeWeesp01:21:41Heren35
55Loureen ScholteWeesp01:21:45Dames12
56Miranda de Boer-VerslootTTW01:21:49Dames13
65Jacqueline van RijswijkWeesp01:23:13Dames17
72Marlise Scholte-DalmulderWeesp01:23:57Dames21
81Nickey MientjesTTW01:24:51Dames27
95Cecile van der HulstTTW01:26:30Dames35
98Jitse MorremaWeesp01:27:04Heren54
99Sabine UdoWeesp01:27:09Dames36
107Piet SmeekesWeesp01:28:25Heren56
110Jan HarteTTW01:29:07Heren57
112Martijn BokWeesp01:29:33Heren59
113Pem De KortWeesp01:30:27Dames45
114Ramon CraaneWeesp01:30:58Heren60
115Michelle van der LeeWeesp01:31:36Dames46
117Fjodor van GilstWeesp01:32:05Heren61
130Rowie AndriessenWeesp01:35:42Dames54
135Ilse van StuivenbergWeesp01:40:57Dames58

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *